Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

 

6,000zł

Kotka Norweska Leśna z hodowli Dumny Kot w Toruniu

  • Kontakt: 781030533
  • Rasa: Norweski Leśny
  • Hodowla: Dumny Kot*PL
  • Miasto: Toruń
  • Województwo: Kujawsko- Pomorskie
  • Kraj: Polska
  • Lista: 11 sierpnia 2017 10:07
  • Wygasa: 44 dni, 2 godziny
Kotka Norweska Leśna z hodowli Dumny Kot w Toruniu
Kotka Norweska Leśna z hodowli Dumny Kot w Toruniu - Obrazek1Kotka Norweska Leśna z hodowli Dumny Kot w Toruniu - Obrazek2Kotka Norweska Leśna z hodowli Dumny Kot w Toruniu - Obrazek3Kotka Norweska Leśna z hodowli Dumny Kot w Toruniu - Obrazek4Kotka Norweska Leśna z hodowli Dumny Kot w Toruniu - Obrazek5

Opis

1 stycznia 2017 roku otrzymaliśmy fantastyczny prezent noworoczny! W naszej domowej hodowli Dumny Kot przyszedł na świat miot kociąt Norweskich Leśnych po rodzicach: – tata International Champion, Junior Winner WALLIE Dumny Kot*PL, – mama International Champion, Distinguished Merit FANTASTIC Chaton Roux*PL. Jest to ostatni miot Fantastic i pierwszy miot Wallie.
Urodziło się pięć cudnych kociąt: cztery koteczki i jeden kocurek.

Nowego domu i odpowiedzialnych opiekunów szuka obecnie czarna szylkretowa koteczka z białym – ELMIRA Dumny Kot*PL.
Elmira była wystawiana na Międzynarodowej Wystawie Kotów Rasowych w Sopocie, gdzie dwa dni z rzędu otrzymała pierwszą lokatę, ocenę doskonałą, wygrała tytuł Best in Variety Total oraz w niedzielę dodatkowo otrzymała Nominacje do Best in Show!
Koteczka jest trzykrotnie zaszczepiona i kilkakrotnie odrobaczona, zaczipowana, z rodowodem FIFe, międzynarodowycm paszportem oraz miłą wyprawką.

Koty są naszą wielką pasją i miłością! Bardzo dbamy o ich zdrowie psychiczne i fizyczne. Koty mają dostęp do wszystkich pokoi, mogą do woli spać w naszych łózkach, w żaden sposób nie są izolowane od człowieka, fantastycznie dogadują się z innymi zwierzętami. Dzieci dużo czasu spędzają na wspólnych zabawach z kotami, ich głaskaniu i prawidłowej socjalizacji. Bardzo kochamy nasze koty, które są pełnoprawnymi członkami naszej rodziny!

Wszystkie koty w hodowli są wysoko utytułowane.

Nasza hodowla jest członkiem Cat Club Feniks zrzeszonego w FPL (FIFe).

Polska Federacja Felinologiczna „Felis Polonia” (FPL) jest największą w naszym kraju organizacją zrzeszającą Kluby i Stowarzyszenia Felinologiczne, a także jedynym w Polsce członkiem największej na świecie Międzynarodowej Federacji Felinologicznej – Federation Internationale Feline (FIFe). Felis Polonia, pod względem wielkości i aktywności, zajmuje trzecie miejsce w rankingu wszystkich krajów członkowskich FIFe. Rodowody kotów wydawane przez FPL są opatrzone logo FIFe i honorowane przez wszystkie organizacje felinologiczne na całym świecie.

Zapraszamy Państwa do rezerwacji kociąt urodzonych w naszej hodowli!

Szczegóły na www.psyikotyrasowe.pl

e-mail:dumnykot@gmail.com
tel.: 781-030-533

ID Ogłoszenia: 408598d647eda37a

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.