Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

 

2,500zł

Kocurek Norweski Leśny w hodowli Dumny Kot*PL

  • Kontakt: 781030533
  • Rasa: Norweski Leśny
  • Hodowla: Dumny Kot*PL
  • Miasto: Toruń
  • Województwo: Kujawsko- Pomorskie
  • Kraj: Polska
  • Lista: 11 sierpnia 2017 10:01
  • Wygasa: 44 dni, 2 godziny
Kocurek Norweski Leśny w hodowli Dumny Kot*PL
Kocurek Norweski Leśny w hodowli Dumny Kot*PL - Obrazek1Kocurek Norweski Leśny w hodowli Dumny Kot*PL - Obrazek2Kocurek Norweski Leśny w hodowli Dumny Kot*PL - Obrazek3

Opis

11 czerwca 2017r w naszej domowej hodowli Dumny Kot przyszedł na świat miot kociąt Norweskich Leśnych po rodzicach: – tata International Champion HU*Gallifrey’s HAROLD GUNDERSON (przyjechał do nas z Węgier), – mama International Champion FANTAZJA Dumny Kot*PL.
Urodziło się pięć pięknych kociąt: cztery kocurki i jedna koteczka.

Nowego domu i odpowiedzialnych opiekunów szuka obecnie czarny srebrzysty tygrysio pręgowany z białym kocurek – GRACJAN Dumny Kot*PL.

Kocurek dwukrotnie zaszczepiony i odrobaczony, zaczipowany, z rodowodem FIFe, książeczką zdrowia oraz miłą wyprawką będzie mógł opuścić nasz dom po 11 września.

Koty są naszą wielką pasją i miłością! Bardzo dbamy o ich zdrowie psychiczne i fizyczne. Koty mają dostęp do wszystkich pokoi, mogą do woli spać w naszych łózkach, w żaden sposób nie są izolowane od człowieka, fantastycznie dogadują się z innymi zwierzętami. Dzieci dużo czasu spędzają na wspólnych zabawach z kotami, ich głaskaniu i prawidłowej socjalizacji. Bardzo kochamy nasze koty, które są pełnoprawnymi członkami naszej rodziny!

Wszystkie koty w hodowli są wysoko utytułowane.

Nasza hodowla jest członkiem Cat Club Feniks zrzeszonego w FPL (FIFe).

Polska Federacja Felinologiczna „Felis Polonia” (FPL) jest największą w naszym kraju organizacją zrzeszającą Kluby i Stowarzyszenia Felinologiczne, a także jedynym w Polsce członkiem największej na świecie Międzynarodowej Federacji Felinologicznej – Federation Internationale Feline (FIFe). Felis Polonia, pod względem wielkości i aktywności, zajmuje trzecie miejsce w rankingu wszystkich krajów członkowskich FIFe. Rodowody kotów wydawane przez FPL są opatrzone logo FIFe i honorowane przez wszystkie organizacje felinologiczne na całym świecie.

Zapraszamy Państwa do rezerwacji kociąt urodzonych w naszej hodowli!

Szczegóły na www.psyikotyrasowe.pl

e-mail: dumnykot@gmail.com
tel.: 781-030-533

ID Ogłoszenia: 117598d6357bc0d9

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.