Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

 

2,500zł

Kocięta Norweskie Leśne w hodowli Dumny Kot*PL

  • Kontakt: 781030533
  • Rasa: Norweski Leśny
  • Hodowla: Dumny Kot*PL
  • Miasto: Toruń
  • Województwo: Kujawsko- Pomorskie
  • Kraj: Polska
  • Lista: 24 marca 2017 04:03
  • Wygasa: 14 dni, 16 godziny
Kocięta Norweskie Leśne w hodowli Dumny Kot*PL
Kocięta Norweskie Leśne w hodowli Dumny Kot*PL - Obrazek1

Opis

Zapraszamy Państwa do rezerwacji kociąt urodzonych w naszej hodowli!

Kotki kilkakrotnie odrobaczone i dwukrotnie zaszczepione, zaczipowane . Nowi właściciele z rodowodem i książeczką zdrowia otrzymają dla kociaka miłą wyprawkę i wiele pomocnych informacji.

Kocięta w naszej domowej hodowli wychowują się i dorastają razem z dziećmi, są bardzo ufne i rozmruczane, świetnie czują się w towarzystwie psów, nauczeni czystości i korzystania z drapaka.

Koty są naszą wielką pasją i miłością! Bardzo dbamy o ich zdrowie psychiczne i fizyczne. Koty mają dostęp do wszystkich pokoi, mogą do woli spać w naszych łózkach, w żaden sposób nie są izolowane od człowieka, fantastycznie dogadują się z innymi zwierzętami. Dzieci dużo czasu spędzają na wspólnych zabawach z kotami, ich głaskaniu i prawidłowej socjalizacji. Bardzo kochamy nasze koty, które są pełnoprawnymi członkami naszej rodziny! Wszystkie koty w hodowli są wysoko utytułowane. Nasza hodowla jest członkiem Cat Club Fenix zrzeszonego w FPL (FIFe). Polska Federacja Felinologiczna „Felis Polonia” (FPL) jest największą w naszym kraju organizacją zrzeszającą Kluby i Stowarzyszenia Felinologiczne, a także jedynym w Polsce członkiem największej na świecie Międzynarodowej Federacji Felinologicznej – Federation Internationale Feline (FIFe). Felis Polonia, pod względem wielkości i aktywności, zajmuje trzecie miejsce w rankingu wszystkich krajów członkowskich FIFe. Rodowody kotów wydawane przez FPL są opatrzone logo FIFe i honorowane przez wszystkie organizacje felinologiczne na całym świecie.

Więcej informacji można uzyskać:
tel. 781 – 030 – 533 ,
strona internetowa – www.psyikotyrasowe.pl

ID Ogłoszenia: 56459b51d728c18f

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.

Informacje o autorze ogłoszenia.

Inne ogłoszenia użytkownika: dumnykot@gmail.com

Najnowsze pozycje wystawione przez dumnykot@gmail.com »