Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

 

2,500zł

Kocięta Norweskie Leśne w hodowli Dumny Kot w Toruniu

  • Kontakt: 781030533
  • Rasa: Norweskie Leśne
  • Hodowla: Dumny Kot*PL
  • Miasto: Toruń
  • Województwo: Kujawsko- Pomorskie
  • Kraj: Polska
  • Lista: 12 czerwca 2017 08:07
  • Wygasa: 14 dni, 16 godziny
Kocięta Norweskie Leśne w hodowli Dumny Kot w Toruniu
Kocięta Norweskie Leśne w hodowli Dumny Kot w Toruniu - Obrazek1Kocięta Norweskie Leśne w hodowli Dumny Kot w Toruniu - Obrazek2Kocięta Norweskie Leśne w hodowli Dumny Kot w Toruniu - Obrazek3Kocięta Norweskie Leśne w hodowli Dumny Kot w Toruniu - Obrazek4Kocięta Norweskie Leśne w hodowli Dumny Kot w Toruniu - Obrazek5Kocięta Norweskie Leśne w hodowli Dumny Kot w Toruniu - Obrazek6Kocięta Norweskie Leśne w hodowli Dumny Kot w Toruniu - Obrazek7

Opis

18 marca 2017 roku w naszej domowej hodowli Dumny Kot przyszedł na świat miot kociąt Norweskich Leśnych po rodzicach: – tata Grand International Champion, Distinguished Variety Merit, Prince S*Rotvaltans CASALL (przyjechał do nas ze Szwecji), – mama International Champion, Junior Winner BAJKA Dumny Kot*PL.
Urodziło się pięć pięknych kociąt: dwie koteczki i trzy kocurki.

Nowych domów i odpowiedzialnych opiekunów szukają obecnie kremowa koteczka i rudy kocurek:
– FANCY Dumny Kot*PL kremowa koteczka z białym klasycznie pręgowana;
– FARON Dumny Kot*PL rudy kocurek z białym klasycznie prędowany.
Kotki dwukrotnie zaszczepione i odrobaczone, zaczipowane, z rodowodem FIFe, książeczką zdrowia oraz miłą wyprawką już mogą opuścić nasz dom.

Koty są naszą wielką pasją i miłością! Bardzo dbamy o ich zdrowie psychiczne i fizyczne. Koty mają dostęp do wszystkich pokoi, mogą do woli spać w naszych łózkach, w żaden sposób nie są izolowane od człowieka, fantastycznie dogadują się z innymi zwierzętami. Dzieci dużo czasu spędzają na wspólnych zabawach z kotami, ich głaskaniu i prawidłowej socjalizacji. Bardzo kochamy nasze koty, które są pełnoprawnymi członkami naszej rodziny!

Wszystkie koty w hodowli są wysoko utytułowane.

Nasza hodowla jest członkiem Cat Club Feniks zrzeszonego w FPL (FIFe).

Polska Federacja Felinologiczna „Felis Polonia” (FPL) jest największą w naszym kraju organizacją zrzeszającą Kluby i Stowarzyszenia Felinologiczne, a także jedynym w Polsce członkiem największej na świecie Międzynarodowej Federacji Felinologicznej – Federation Internationale Feline (FIFe). Felis Polonia, pod względem wielkości i aktywności, zajmuje trzecie miejsce w rankingu wszystkich krajów członkowskich FIFe. Rodowody kotów wydawane przez FPL są opatrzone logo FIFe i honorowane przez wszystkie organizacje felinologiczne na całym świecie.

Zapraszamy Państwa do rezerwacji kociąt urodzonych w naszej hodowli!

Szczegóły na www.psyikotyrasowe.pl

ID Ogłoszenia: 51359b51d479120f

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.

Informacje o autorze ogłoszenia.

Inne ogłoszenia użytkownika: dumnykot@gmail.com

Najnowsze pozycje wystawione przez dumnykot@gmail.com »